Regulamin.

Regulamin oraz sprawy techniczne.

Regulamin.

Postprzez Deirde » 10 Mar 2010, 08:05

Regulamin forum.rosa-net.pl

Forum.rosa-net.pl jest forum tematycznym - tu rozmawiamy o różach i tematach z nimi związanych. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników forum.
Zdjęcia które są zamieszczane na forum muszą należeć do uczestnika, zabrania się używania zdjęć innych osób bez ich zgody - takie zdjęcia będą usuwane gdyż łamią prawo autorskie.
Administracja nie wyraża zgody na kopiowanie zdjęć z forum rosa-net i umieszczanie ich na stronach firmowych lub prywatnych - takie zachowanie będzie ścigane.
Przez użytkownika forum rozumiemy osobą zalogowaną na forum. Każda osoba zalogowana jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu:
- nie pisać obraźliwych postów, nie łamać zasady netykiety, nie łamać praw autorskich, na forum nie można reklamować firm bez zgody administracji.
Każda osoba pisze opinie i komentarze na własną odpowiedzialność - pamiętaj to co napiszesz zostanie w necie i będzie świadczyć o Tobie!
Wysyłając wiadomość sprawdź czy nie zrobiłeś błędu, sprawdź też czy piszesz w dobrym forum lub podforum - w razie błędu takie tematy będą przenoszone.
W razie gdy uczestnik forum łamie jego regulamin bez przerwy - zostanie on dwa razy ostrzeżony, a potem zablokowany.
Regulamin forum wchodzi od dnia jego opublikowania.
Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany punktów regulaminu.

Wszystkie materiały należące do Rosa - Net są moją własnością - nie zgadzam się na kopiowanie ich bez mojej wcześniejszej zgody.
Awatar użytkownika
Deirde
Administrator
 
Posty: 8985
Rejestracja: 16 Lut 2010, 17:08
Miejscowość: Wielkopolska

Wróć do Regulamin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość