RÓŻANIE U JULECZKI - sezon 2017

Re: RÓŻANIE U JULECZKI - sezon 2017

Postprzez bejsonki84 » 03 Sty 2018, 14:57

A ta ciemnoróżowa okrywówka to cóż to za piękność :shock: Super się wyróżnia na rabacie.
Ja u p. Kamili kupiłam razem około 10-15 róż i tylko Elżbietka była mikra. Ceny tam trochę wysokie, ale tylko tam można kupić rzadkie odmiany. Pamiętam, że jak kupowałam róże Guilliota - przyszły takie wielkie kobyły, że szok :D . Ogólnie to jestem zadowolona z zakupów tam. Niestety miejsca brak i chęci na nowe róże też po tym okropnym sezonie. U mnie praktycznie całe lato padało, wszystko mi gniło lub zostało zjadane przez ślimaki. Byłam strasznie zdołowana widząc ogród w takim opłakanym stanie :( . Dlatego w tym roku zrobiłam małe kopczyki tylko kilku różom i dalej mi się nie chciało. Stwierdziłam, że muszą sobie radzić same :roll: . Najwyżej kupię inne 8-)
Teraz trochę mi przechodzi i nawet powoli planuję zakup kilku wyższych drzewek i kilka trawek 8-)
Jula nie rezygnuj z wątku, fakt, może nikt nic nie pisze - ale popatrz ile masz wyświetleń zdjęć :D . Ludzie po prostu podziwiają po cichu ;)
bejsonki84
Różanowdrożony
 
Posty: 49
Rejestracja: 12 Gru 2016, 07:48

Re: RÓŻANIE U JULECZKI - sezon 2017

Postprzez Juleczka » 03 Sty 2018, 17:10

Ta ciemno różowa okrywowa to GARTNERFREUDE. Kupiłam ją internetowo u Hyżego. Pooglądałam jej fotki w necie i bardzo mi się spodobała. Faktycznie bardzo fajna. Najpierw sadzę róże w donice. / Z boku widać ukorzeniające się gałązki jakiejś róży- przy cięciu co fajniejsze wtykam gałązki w stojące na ogrodzie donice i coś się tamczasem ukorzeni. ;) /

Gartnerfreude.jpg
Gartnerfreude.jpg (322.38 KiB) Obejrzany 12011 razy


Gartnerfreude.jpg
Gartnerfreude.jpg (292.62 KiB) Obejrzany 12011 razy


Gartnerfreude.jpg
Gartnerfreude.jpg (300.82 KiB) Obejrzany 12011 razy


Gartnerfreude.jpg
Gartnerfreude.jpg (364.11 KiB) Obejrzany 12011 razy
Awatar użytkownika
Juleczka
Różany ekspert
 
Posty: 3775
Rejestracja: 17 Lut 2011, 19:08

Re: RÓŻANIE U JULECZKI - sezon 2017

Postprzez TEREZA » 03 Sty 2018, 17:30

Witaj Jula życzę Ci również Szczęśliwego Nowego Roku , dużo zdrówka i samych pięknych kwitnięć rózyczek.

Ja też nie wszystkie okrywałam tylko nówki , Elżbietkę mam zamówioną u E. , Zakupy jesienia spore , zostało też miejsca na wiosenne , czekam jeszcze co K.na wiosne wstawi może nowe Guliotki przydałoby się , bo mam kilka upatrzonych - pozdrawiam Teresa
TEREZA
Różanowdrożony
 
Posty: 58
Rejestracja: 18 Paź 2015, 18:28

Re: RÓŻANIE U JULECZKI - sezon 2017

Postprzez DanielDanzig » 03 Sty 2018, 18:24

Witam Cię Juleczko,mam na imię Daniel .Poruszony możliwością zamknięcia przyszłych wątków postanowiłem się zarejestrować :shock: .Bardzo lubię twój wątek i staram się na bieżącą zaglądać.Niestety nie mam za dużo do napisania ,dopiero od trzech sezonów zainteresowałem się różami. Przyznam szczerze że Miałaś swój udział w mojej chorobie zwanej różyczkomanią :) .Pomocne okazały się Twoje porady ,opinie, a niezwykle owocne zakupy dzięki Twoim cynkom. Tym sposobem za pare dosłownie groszy stałem się posiadaczem Leandera ,Grahama T ,Crocus Rose,Soeur Emmanuelle, Jardin de l'Essone ,Charles Austin,Maurice Utrillo?Myślę, a nawet jestem pewien że Twój wątek daje dużo pożytecznej wiedzy takim laikom jak ja i nie tylko.
Szczęśliwego Nowego Roku pozdrawiam Daniel.
DanielDanzig
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Sty 2018, 14:21
Miejscowość: Gdańsk

Re: RÓŻANIE U JULECZKI - sezon 2017

Postprzez Juleczka » 03 Sty 2018, 18:48

Tereso - witaj w Nowym Roku. :D U mnie Guillotki jakoś niespecjalnie rosną, więc się za bardzo na nie nie napalam... Być może potrzebują czasu do rozwinięcia skrzydeł. Poczekam z tymi co mam zanim następne kupię- chociaż mnie zadowoli nawet kilka kwiatków na krzaku. Moim wielkim rozczarowaniem jest Emilien Guillot. Nie dość, że dwukrotnie kupowałam, bo pierwszy nie podjął życia po wsadzeniu, a drugi bardzo wolno zbiera się . Najwięcej miał na raz trzy kwiaty...

NA TYM KOŃCZĘ TEN SEZON - OTWORZĘ JENAK NOWY WĄTEK - ZAPRASZAM... :D
Awatar użytkownika
Juleczka
Różany ekspert
 
Posty: 3775
Rejestracja: 17 Lut 2011, 19:08

Poprzednia

Wróć do Nasze ogrody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 223 gości